Balustrady szklane Warszawa, woj. mazowieckie

Balustrady szklane Warszawa, woj. mazowieckie

Balustrady szklane Warszawa, woj. mazowieckie – oferujemy wykonanie i montaż balustrad szklanych wewnętrznych i zewnętrznych na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Do produkcji wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości, polskie materiały budowlane od rzetelnych dostawców. Zapewniamy trwałość balustrad szklanych i dajemy gwarancję na nasze usługi.

Jeśli szukasz wykonawcy pięknych balustrad szklanych na terenie Warszawy lub województwa mazowieckiego – skontaktuj się z nami.

Naabo balustrady szklane Warszawa, woj. mazowieckie
Balustrady szklane Warszawa, woj. mazowieckie Naabo

Balustrady ze szkła - Warszawa, woj. mazowieckie

Firma Naabo powstała z pasji i chęci realizowania wysokiej jakości usług budowlanych i montażowych. 

Cieszymy się zaufaniem klientów i dobrą opinią na rynku. Cenimy sobie wysokiej jakości kontakt z klientem oraz współpracę. Nasze balustrady szklane pięknie się prezentują, są odporne i pasują do charakteru budynku i/lub pomieszczeń. Idealnie sprawdzą się zarówno w budynkach mieszkalnych jak i biurach restauracjach i innych obiektach użyteczności publicznej.

Balustrady ze szkła - rodzaje i specyfikacja​

Wykonujemy balustrady ze szkła matowego, przezroczystego lub barwionego. Doradzamy w wyborze odpowiedniej do Twojego pomieszczenia lub budynku. Produkujemy balustrady całoszklane oraz wyposażone w dodatkową ramę, barierki i inne elementy konstrukcji. 

Dzięki balustradzie szklanej Twoje pomieszczenie zyska elegancji i estetyki. Będzie przyciągać spojrzenia, zachwycać i nawet po latach pięknie się prezentować. Nasze balustrady szklane, które wykonujemy w województwie mazowieckim, są odporne na działanie wysokich temperatur, uszkodzeń mechanicznych i zmiennych warunków pogodowych.

Zadzwoń lub odwiedź nas osobiście w Warszawie przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 47/130.

Balustrady szklane na terenie Warszawy, woj. mazowieckie

Balustrady szklane Warszawa, woj. mazowieckie - cena

Cena balustrad ze szkła na terenie Warszawy i woj. mazowieckiego będzie zależeć od kilku czynników. Wpływ na cenę ma materiał wykonania, grubość i rodzaj szkła, sposób zamontowania, rozmiar balustrady itd. Najlepiej od razu skontaktować się z naszą firmą w celu poznania szczegółów. 

Chcesz poznać przykładowy koszt? Skontaktuj się z nami.

Sprawdź też:

Zadaszenia tarasów szklane Naabo

Zadaszenia tarasów

Portfenetry balkony francuskie Naabo

Portfenetry (balkony francuskie)

Zabudowy szklane tarasów Naabo

Zabudowy szklane tarasów

Wytrzymałe i estetyczne balustrady szklane

Balustrady szklane wewnętrzne i zewnętrzne to jedna z usług, którą realizujemy dla klientów indywidualnych i korporacyjnych w naszej firmie. Do produkcji balustrad wykorzystujemy tylko sprawdzone, polskie materiały budowlane pochodzące od zaufanych dostawców, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom najlepszą jakość balustrad na rynku, a na nasze usługi dajemy gwarancję.

Nasze balustrady szklane zdobyły zaufanie klientów ze względu na jakość wykonania i nowoczesną estetykę, która jest jednocześnie bardzo uniwersalna i którą łatwo dopasować do charakteru projektu architektonicznego budynku. Ponadto balustrady z naszej oferty świetnie pasują do biur, obiektów użyteczności publicznej i mieszkań, w których ważne jest podkreślenie wyjątkowego designu i funkcjonalności. Są też cenione przez architektów wnętrz, deweloperów i projektantów.

Nasze systemy balustrad charakteryzują się przede wszystkim prostotą, funkcjonalnością i wysokim stopniem estetyki. Są zaprojektowane tak, aby były odporne na działanie wysokich temperatur, uszkodzeń mechanicznych czy zmiennych warunków atmosferycznych.

Balustrady ze szkła - rodzaje i specyfikacja

Balustrady wykonuje się ze szkła przezroczystego, matowego lub barwionego. Jego grubość będzie zależała od przeznaczenia balustrady. Wyróżnić można balustrady całoszklane i szklane balustrady w ramie.

Balustrady całoszklane nie są wyposażone w inne elementy konstrukcji niż szkło. Takie balustrady muszą być wykonane z wysokiej jakości szkła, odpowiednio wytrzymałego. Montowane są najczęściej w specjalnej wypoziomowanej listwie przymocowanej do podłoża. Można też  ukryć listwy w podłodze, co sprawi, że będą niemalże niewidoczne.

Balustrady szklane w ramie są wyposażone w dodatkową ramę wykonaną np. ze stali nierdzewnej lub z drewna. To dodatkowe zabezpieczenie, które zwiększa odporność balustrad. 

Naabo balustrada szklana wewnętrzna

Balustrady szklane wewnętrzne

Balustrady szklane wyglądają estetycznie, nowocześnie i pasują do wielu różnych stylów, w jakich wykonane są wnętrza. Sprawdzą się zarówno w domach i mieszkaniach, jak i biurach, restauracjach, lub innych budynkach firmowych. Zwykle balustrady wewnętrzne ze szkła są montowane na schodach w towarzystwie dodatkowych barierek lub bez nich. Szkło użyte jako balustrada powinno cechować się zwiększoną wytrzymałością.

Wykonujemy balustrady szklane wewnętrzne z najwyższą precyzją. Dzięki temu posłużą one na lata i zachowają swój piękny wygląd. Cieszymy się dobrą opinią wśród klientów i robimy wszystko, żeby ją utrzymać. 

Jesteś zainteresowany/a wykonaniem balustrad wewnętrznych w swoim budynku? Skontaktuj się z nami.

Balustrady szklane zewnętrzne

Balustrady szklane zewnętrzne najczęściej są montowane na schodach, balkonach lub tarasach. Dzięki nim budynek zyskuje wygląd bardziej nowoczesnego, przyciąga wzrok i pięknie się prezentuje. 

Szklana balustrada wygląda delikatnie, jednak jest to mocna konstrukcja, która wiele wytrzyma. Pięknie odbija światło, czym zwraca na siebie uwagę. Szklane tafle zwiększają optycznie powierzchnię tarasu lub balkonu i zacierają granicę pomiędzy budynkiem a przyrodą. Co również jest ważne, balustrada ze szkła pozwala na przenikanie światła, więc balkon lub taras, a także wnętrze budynku są bardziej doświetlone.

Mamy doświadczenie w tworzeniu i montowaniu balustrad szklanych zewnętrznych.

Naabo balustrada szklana zewnętrzna

Balustrady szklane - cena

Koszt wykonania balustrad szklanych wewnętrznych lub zewnętrznych jest ustalany indywidualnie. Będzie się różnił ze względu na rozmiar balustrady, materiał wykonania, grubość szkła, sposób montażu i tym podobne. Do każdego zlecenia podchodzimy oddzielnie i staramy się dopasować rozwiązanie do potrzeb i możliwości.

Chcesz uzyskać przykładową wycenę? Skontaktuj się z nami.