Balustrady szklane

Balustrady szklane – oferujemy wykonanie i montaż balustrad szklanych wewnętrznych i zewnętrznych na terenie Polski. Do produkcji wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości, polskie materiały budowlane od rzetelnych dostawców. Zapewniamy trwałość balustrad szklanych i dajemy gwarancję na nasze usługi.

Jeśli szukasz wykonawcy pięknych balustrad szklanych na terenie kraju – skontaktuj się z nami.

Naabo balustrady szklane Warszawa, woj. mazowieckie
Balustrady szklane Warszawa, woj. mazowieckie Naabo

Balustrady ze szkła

Firma Naabo powstała z pasji i chęci realizowania wysokiej jakości usług budowlanych i montażowych. 

Cieszymy się zaufaniem klientów i dobrą opinią na rynku. Cenimy sobie wysokiej jakości kontakt z klientem oraz współpracę. Nasze balustrady szklane pięknie się prezentują, są odporne i pasują do charakteru budynku i/lub pomieszczeń. Idealnie sprawdzą się zarówno w budynkach mieszkalnych jak i biurach restauracjach i innych obiektach użyteczności publicznej.

Balustrady ze szkła - rodzaje i specyfikacja​

Wykonujemy balustrady ze szkła matowego, przezroczystego lub barwionego. Doradzamy w wyborze odpowiedniej do Twojego pomieszczenia lub budynku. Produkujemy balustrady całoszklane oraz wyposażone w dodatkową ramę, barierki i inne elementy konstrukcji. 

Dzięki balustradzie szklanej Twoje pomieszczenie zyska elegancji i estetyki. Będzie przyciągać spojrzenia, zachwycać i nawet po latach pięknie się prezentować. Nasze balustrady szklane, które wykonujemy w województwie mazowieckim, są odporne na działanie wysokich temperatur, uszkodzeń mechanicznych i zmiennych warunków pogodowych.

Zadzwoń lub odwiedź nas osobiście w Warszawie przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 47/130.

Balustrady szklane na terenie Warszawy, woj. mazowieckie

Balustrady szklane - cena

Cena balustrad ze szkła będzie zależeć od kilku czynników. Wpływ na cenę ma materiał wykonania, grubość i rodzaj szkła, sposób zamontowania, rozmiar balustrady itd. Najlepiej od razu skontaktować się z naszą firmą w celu poznania szczegółów. 

Chcesz poznać przykładowy koszt? Skontaktuj się z nami.

Sprawdź też:

Zadaszenia tarasów szklane Naabo

Zadaszenia tarasów

Portfenetry balkony francuskie Naabo

Portfenetry (balkony francuskie)

Zabudowy szklane tarasów Naabo

Zabudowy szklane tarasów