Balkon francuski

Balkon francuski – wykonujemy i montujemy portfenetry, czyli balkony francuskie na terenie kraju. Produkujemy jedynie z wysokiej jakości materiałów z Polski od zaufanych dostawców. Wykonany przez nas balkon francuski jest trwały i posiada gwarancję. Jeśli marzy Ci się portfenetr i mieszkasz na terenie województwa mazowieckiego – skontaktuj się z nami.

Portfenetr

Portfenetr to rodzaj okna z okresu XVII-XIX wieku, które można było spotkać głównie w pałacach. To okno wysokie, sięgające od podłogi do sufitu, zabezpieczone zewnętrzną balustradą. Obecnie można spotkać balustrady francuskie zwane portfenetrami szczególnie w nowoczesnych blokach wielorodzinnych. Optycznie wydłużają budynek i powodują, że do pomieszczeń dostaje się więcej światła. Minusem może być ograniczenie ze względu na aranżację wnętrza – pod oknem tego typu nie da się już postawić żadnego mebla.

 

Balustrada francuska

Balkonem francuskim obecnie nazywamy okno balkonowe jedynie z balustradą. Nie ma tu jednak płyty balkonowej ani podestu. Balustrada francuska cechuje się takimi zaletami, jak:

  • zapewnienie bezpieczeństwa domownikom i gościom,
  • wpuszczanie do pomieszczenia więcej światła niż zwykłe balustrady balkonowe,
  • upiększenie budynku,
  • jest łatwa w montażu, 
  • na rynku jest duży wybór balustrad francuskich.

Wykonujemy piękne i nowoczesne balustrady francuskie typu portfenetry.

Balkon francuski - cena

Koszt wykonania balkonu francuskiego jest zależny od kilku czynników, takich jak grubość i rodzaj szkła, materiał wykonania, rozmiar i tym podobne. Żeby poznać dokładną wycenę, skontaktuj się z nami.

Balkon francuski szklany

Balkon francuski szklany będzie się pięknie prezentował szczególnie w nowoczesnych budynkach. Nasze balustrady szklane są odporne na warunki pogodowe, trwałe i podkreślają charakter budynku. Idealnie pasują zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i publicznych. Chcesz wiedzieć więcej o balustradach szklanych wykonywanych przez naszą firmę?

Sprawdź też: