NAABO - Zabudowa tarasu Łódź

Wspieramy naszych klientów w urządzeniu tarasu jako miejsca spotkań, pracy czy też relaksu.

NAABO specjalizuje się w budowie tarasów oraz tworzeniu zadaszeń nad tarasami, balustrad ze szkła i innych konstrukcji. Realizujemy zamówienia dla indywidualnych klientów, firm, restauracji i deweloperów na terenie Łodzi i okolic. Oferujemy solidne struktury aluminiowe i szklane, odporne na czynniki zewnętrzne. Naszą wizytówką są: wysoka jakość naszych usług oraz doświadczenie co owocuje pozytywnymi opiniami klientów. Zabudowa tarasu może stać się Twoim miejscem pracy, przyjmowania gości, wspólnych posiłków lub po prostu odpoczynku. Postaw na solidną zabudowę tarasu na terenie Łodzi z Naabo!

Zabudowa tarasów Łódź

Osłona tarasu pozwala stworzyć ogród zimowy, który może być używany przez cały rok. Oferujemy również profesjonalne porady, doradztwo i wysoką jakość konstrukcji. Przeprowadzamy bezpłatne pomiary, dostarczamy sprawdzone materiały od polskich producentów i montujemy osłonę tarasu na miejscu u klienta. Zapewniamy również gwarancję na nasze usługi oraz wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Z nami możesz mieć przeszklony taras swoich marzeń!

Tworzymy zabudowy tarasów ze szkła – innowacyjne, aluminiowo-szklane. Nasze zabudowy:

  • są eleganckie
  • dobrze się prezentują
  • są odporne na czynniki zewnętrzne
  • nie wymagają impregnacji i malowania
  • są tworzone na bazie materiałów od polskich producentów
  • cechują się wysoką jakością wykonania i trwałością
  • są indywidualnie dopasowane – tworzone zgodnie z potrzebami i preferencjami klienta

Zapewniamy naszym klientom budowę zadaszenia tarasu. Jest do doskonałą alternatywa dla każdego tarasu, szczególnie ze względu na klimat w jakim żyjemy, gdzie jesteśmy narażeni na deszcz i opady. Oferujemy innowacyjne daszki tarasowe, wykonane w dowolnie wybranym odcieniu: grafitowe szkło, mleczne, przezroczyste, w odcieniach brązu. Tworzymy daszki tarasowe na wymiar, w oparciu o indywidualne preferencje klienta. Dokonujemy wszelkich niezbędnych pomiarów oraz służymy wsparciem przy wyborze zadaszenia. Konstrukcje które wychodzą spod naszych rąk można w przyszłości rozwijać i rozszerzać, aby w pełni zagospodarować przestrzeń tarasową.

 

Pergola aluminiowa - tarasowa lub wolnostojąca

Klienci mają również możliwość zamówienia u nas pergoli aluminiowej. Jest to dobre rozwiązanie które idealnie pasuje do nowoczesnego budownictwa i wygląda bardzo okazale. Dostępne jest również pokrycie wykonane z paneli lamelowych sterowane za pośrednictwem pilota. To innowacyjne rozwiązanie przy pomocy automatyki daje duży komfort z użytkowania pergoli.

pergola-aluminiowa-warszawa-naabo-1
naabo-carporty-aluminowe-2

Carporty aluminiowe

Carport to nowoczesna aluminiowa konstrukcja z poliwęglanowym dachem. Została zaprojektowana do użytku jako wiata garażowa, która skutecznie pomieści samochody, motocykle, spa, basen, podjazd, przyczepę lub nawet łódkę.

Tworzymy balustrady szklane do wnętrz i elewacji z wysokiej jakości materiałów od polskich producentów. Gwarantujemy trwałość naszych balustrad, co potwierdzamy certyfikatami oraz oferujemy gwarancję na nasze usługi. Nasza firma dba o najwyższą jakość produktów i satysfakcję klientów.

Francuski balkon, znany również jako portfenetr, od Naabo optycznie wydłuża budynki i pozwala na większe doświetlenie pomieszczenia niż zwykły balkon. Szczególnie pięknie prezentuje się w nowoczesnych budynkach.

Zazwyczaj montujemy przeszklenia nad drzwiami wejściowymi do biur lub lokali handlowych. Chronią one przed opadami atmosferycznymi, są estetycznie i bardzo stylowe. Oferujemy wysoką jakość i trwałość przeszkleń. 

Elektryczna markiza zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i nadmiernym nasłonecznieniem. Jest wykorzystywana w biurach oraz w domach. Zapewnia ochronę przed słońcem, nie ograniczając widoku na zewnątrz.

Rolety dedykowane na duże okna (zasłony rolowane o dużym rozmiarze, panoramiczne zasłony rolowane) zostały zaprojektowane w celu zapewnienia prywatności i ochrony przed światłem z zewnątrz. Tworzymy wysokiej jakości zasłony na duże okna, wykonane ze sprawdzonych materiałów.

Dlaczego zabudowa tarasu w Łodzi od Naabo?

Wysoka jakość

Pracujemy na sprawdzonych materiałach i cenimy wysoką jakość wykonania.

Solidność

Zapewniamy trwałe wykonanie szklanych konstrukcji z polskich produktów.

Szklane konstrukcje

Nasze szklane konstrukcje, nie są podatne na zmianę koloru - nie żółkną z wiekiem, jak te poliwęglanowe.

Szczelność

Szczelne i trwałe konstrukcje to nasz atut. Nie musisz obawiać się żadnych nieszczelności.

Gwarancja

Dajemy gwarancję na nasze usługi i zapewniamy, że świadczymy je na profesjonalnym poziomie.

Indywidualne projekty

Dbamy o to by spełniać oczekiwania i potrzeby każdego klienta.

Zrealizuje swoje marzenie i stwórz z nami zimowy ogród marzeń na swoim tarasie! Ogród zimowy może pełnić wiele funkcji – może być doskonałym miejscem do relaksu, pracy, do stworzenia biura do pracy zdalnej (home office). Wykonamy dla Ciebie oranżerię, która będzie funkcjonalna i w pełni dostosowana do Twoich potrzeb. A przy tym elegancka, nowoczesna i posłuży na lata.

Zimowy ogród może mieć wiele różnych zastosowań, a jego organizacja jest ograniczona jedynie naszą wyobraźnią. Dzięki naszej pomocy stworzysz nie tylko idealne miejsce do relaksu, pracy, ćwiczeń lub własnych innych potrzeb, ale także będziesz cieszyć się ogrodem wykonanym z wysokiej jakości materiałów od polskich producentów. Dbamy o to, aby nasze rozwiązania w pełni odpowiadały Twoim potrzebom i były trwałe oraz łatwe w utrzymaniu. Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się więcej.

„Firma Naabo powstała z pasji i chęci realizowania wysokiej jakości usług budowlanych i montażowych.”

O nas

NAABO powstało z pasji do tworzenia wysokiej jakości usług instalacyjnych i budowlanych. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego zamówienia, tworzeniem budynków i daszków szklanych o różnych rozmiarach i dla osobistych potrzeb, a to wszystko w korzystnej cenie. Dzięki użyciu materiału jakim jest szkło oraz polskich produktów nasze realizacje są trwałe, nie korodują, nie żółkną i nie wymagają specjalnego impregnowania. Cieszymy się dobrą reputacją wśród naszych klientów. Oferujemy gwarancję na nasze usługi, co potwierdza ich wysoką jakość.

Zabudowa tarasu Pruszków od środka

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wysoka jakość

Profesjonalne wykonanie, trwałość oraz gwarancja wysokiej jakości.

Polskie produkty

Zadaszeniami zajmujemy się od wielu lat i znamy temat od podszewki.

Zabudowy na wymiar

Tworzymy zabudowy na wymiar, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Terminowość

Wiemy jak ważna jest terminowość i realizację usług w założónym czasie.

Podejście pro klient

Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego klienta i spełnienie jego wizji.

Etapy współpracy

Błyskawiczna wycena

Skontaktuj się z nami. Podczas rozmowy przedstawimy Ci koszt naszych usług.

Podpisanie umowy

W kolejnym etapie wykonujemy pomiar, wybieramy kolorystykę i podpisujemy umowę.

Projekt i wykonanie

Tworzymy projekt ostatecznego produktu - zabudowy, zadaszenia tarasu lub innego.

Transport i montaż

Stworzoną przez nas konstrukcję szklaną transportujemy do Ciebie i montujemy.

Zabudowa tarasu Łódź - realizacje firmy Naabo

Przedstawiamy nasze wybrane realizacje zabudowy tarasu wykonane na terenie Polski.

Zabudowa tarasu Łódź

Firma NAABO to wykonawcy i montażyści zabudowy tarasu na terenie Łodzi i całego woj. łódzkiego. Dzięki współpracy z Naboo będziesz mógł cieszyć się zabudową tarasu przez lata, która wzbogaci i uatrakcyjni Twój dom. Szklane zadaszenie tarasu to stałe rozwiązanie, które łączy w sobie funkcjonalność z elegancją i trwałością. Dowolne wymiary sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do kontaktu z nami.